anekdotaiGerai, jei visoje firmoje yra tik vienas "ožys"
Blogai, jei tas "ožys" - tai jūs.
Dar blogiau, jei tas "ožys" - atpirkimo.
Visai blogai, jei firma - bankrutuojanti.

*** =***

Žmona sako vyrui, kad nori pasidaryti krūtinės implantaciją.
Vyras:
- Bet tai labai brangu. Tu geriau paimk tualetinio popieriaus ir trink juo tarp krūtų.
- Ir ką, jos nuo to padidės?
- Nu bent jau ant tavo užpakalio tai suveikė.

Muzikos pasaulio Naujienos

 

"Weekends" susikūrė 2001-aisiais Ukmergėje, o jau 2002 m. “Radiocentro” apdovanojimuose jie buvo nominuoti apdovanojimui “Geriausios roko grupės” kategorijoje. Per tuos metus Kornas, Marius ir Ignas sugrojo kelis šimtus koncertų miestų šventėse, studentų festivaliuose ir klubuose.

Bene žinomiausiu "Weekends" kūriniu tapo prieš 2006 metų Pasaulio futbolo čempionato Europos zonos atrankos varžybas įrašytas euforiškas kūrinys “Ateities čempionai”. Kornelijaus Šišlos sukurtą himną kartu su “vykendsais” atliko Marijonas Mikutavičius, Tomas Krivickas ("Psichas") bei nacionalinės futbolo rinktinės žaidėjai. 

Muzikos agentūra BonusFX, tik dykai.lt lankytojams pristato visiškai naują grupės "WEEKENDS" dainą "Kalėdos". Gero klausymo!

Muzikos pasaulio Naujienos

Muzikos pasaulyje: "Nauja grupės “Natas” daina"

Jau netrukus bus galima išgirsti naują grupės "Natas" dainą "Aš būsiu čia", kurią daugiau nei prieš 10 metų sukūrė grupės "Afiša" iš Ukmergės lyderis Jonas Takarevičius - Lietus.
Jonas Takarevičius - Lietus, pasivadinęs slapyvardžiu "Lietus", jau yra pasitraukęs iš šio pasaulio, tačiau jo sukurti dainų tekstai ir eilės iki šiol žavi ne tik klausytojus, bet ir pačius atlikėjus. Kad šios nenugrimztų užmarštin, ne viena grupė jau yra perdainavusi "Lietaus" dainas. Be atlikėjo Nato, tai yra padariusi ir grupė "Mango", kuri atlieka Jono sukurtą kūrinį "Svetimi".
"Šią dainą pasirinkau ne tik todėl, kad ji yra graži ir man patinka, bet ir dėl to kad manau, jog ji yra gyva." - pasakojo Natas.
Per pirmasias Jono minėjimo metines, jo draugai suorganizavo didžiulį festivalį Ukmergėje, kur įvairios grupės atliko jo kūrinius. Ir kaip tik tuo metu, kai skambėjo daina "Aš būsiu čia" pradėjo lyti. Tai buvo tarsi ženklas, kad Jonas Lietus tada buvo ten su visais, tarsi jo nebylūs žodžiai "Aš čia". Daugelis žiūrovų tuomet neslėpė ašarų savo veiduose. Šią dainą taip pat bus galima rasti netrukus pasirodysiančiame debiutiniame grupės Natas albume.
DAINĄ, MP3 FORMATU RASITE KLEKTELĖJĘ "SKAITYTI TOLIAU"