(publikavo Girte) Rockstar paskelbė, kad GTA IV bus išleistas asmeniniams kompiuteriams Amerikoje lapkričio 18 dieną, o Europoje – lapkričio 21.

 

"Mes labai džiaugiamės, kad galėsim išleisti GTA IV versiją asmeniniams kompiuteriams," teigė Sam Houser, Rockstar Games įkūrėjas. "Visa komanda šiuo metu dirba, kad žaidimas būtų perkeltas iš konsolių į PC kuo geriau. Jau dabar asmeniniuose kompiuteriuose žaidimas atrodo puikiai ir smagiai žaidžiasi. Nekantraujame, kada žaidėjai patys galės išbandyti."

Vertėtų atkreipti dėmesį, kad su PC versija taip pat atkeliaus ir patobulintas Multiplayer režimas, leidžiantis žaisti kartu su savo draugais internetu. Rockstar taip pat prieš keletą savaičių paskelbė GTA: Chinatown Wars, kuris bus išleistas DS konsolei šią žiemą. Žaidimas bus panašus į GTA Advance; spėjama, kad geresnis.

(parašė ir publikavo ArnasUK)
Košmaras Rytų Europoje
„Resident Evil 4“ — šį pavadinimą jau turėjote dažnai girdėti, kai kalbama apie geriausius žaidimus. Taip, tai naujai pasirodęs kūrinys asmeniniams kompiuteriams. Bet jūs visiškai būsite teisūs teigdami, kad didžiausias panegirikas iš kolegų girdėjote jau prieš porą metų. Čia jums konsolių žaidėjai ims įrodinėti savo platformų pranašumus, nes „GameCube“ sistemai išleistas ir „PlayStation 2“ perleistas RE4, į PC rinką įžengia tik dabar. Pasitikite čempioną!

Dingsta Amerikos prezidento dukra. Užuot pasiuntę pusę ginkluoto pasaulio jos ieškoti taip, kaip darė vienas toks prezidentas persekiodamas šutvę teroristų, šis apsiriboja vienu agentu, kuris veiktų slaptai ir nesukeltų panikos, o kartu ir išsaugotų dukros gyvybę. Manoma, kad ji gali būti kažkur Rytų Europoje, tad nusikelsime ne į tokį jau svetimą kraštovaizdį, kuris pastaruoju metu tampa itin populiari aplinka siaubo filmams ir žaidimams („Hostel“, „S.T.A.L.K.E.R.“).

(parašė ir publikavo ArnasUK)
Kartais ir Dievas miršta
Šią apžvalgą pradėjau rašyti tik ką pabaigęs žaisti šių metų naująjį žaidimą, kuris buvo reklamuojamas kaip vienas iš didžiausiu hitų, juk vis dėlto, šis žaidimas buvo kuriamas net dešimtį metų, kai kuriems tai yra hitas, kai kuriems, tai tik eilinis žaidimas, kurį galima tiesiog žaisti. Man tai - pastarasis variantas.

Gavęs į rankas dėžutę, tikėjausi labai daug, juk žaidimas kuriamas vos ne tiek pat laiko, kaip Duke Nukem forever, o Duke tikrai labai laukiamas. Paleidau diską, labai gražiai buvo pristatyti žaidimo kūrėjai „Silicon knights“ ir išvydau meniu, kurį turiu paminėti šioje apžvalgoje, nes meniu tikrai vertas dėmesio. Tai milžiniška patalpa, kurios viduryje stovi milžiniškas medis. Pasidomėjęs radau informaciją jog tai - Ąžuolas. Paspaudus „start“, vaizdas pritraukiamas prie Ąžuolo apačios, kur stovi tarsi šulinys, kuris žaidime atliks labai svarbų vaidmenį. Šulinio dešinėje yra tvarkingai išdėstyti visi mygtukai, o jo vandenyje matosi moters veidas.,

(parašė ir publikavo ArnasUK) Holivudiškai nusiteikę dinozaurai
Įvertinti ką mums bandys siūlyti naujasis „Turok“ žaidimas galime vien pažvelgę į jo leidėją. Filmais besidomintys žaidėjai arba tiesiog daugiau jų žiūrintys manau tikrai bus girdėję „Touchstone“ kino kompaniją, priklausiančią „Disney“ imperijai. Todėl nenustebkite, jeigu pradėjus žaisti pasijusite lyg filme, juk pats „Turok“ yra paremtas tikrų tikriausiu filmo scenarijumi. Serijoms mėgėjams galime priminti, kad tai bus pirmasis žaidimas po beveik 6 metų pertraukos ir šįkart pagrindinė istorija jau koncentruosis ne apie keliavimą laiku. Dabar mums teks išgyventi kosminio laivo sudužimą nepažįstamoje ateivių planetoje, pilnoje didžiulių išalkusių dinozaurų. O dar pridėkime daugybę veiksmo, pažįstamų istorijos vingių. Argi neprimena naujausio didelio biudžeto Holivudo filmo?

 Overlord – žaidimas, kuriame jūs valdysite prisikėlusį tamsos valdovą. Šis žaidimas jums suteiks daug linksmų akimirkų, kadangi čia rasite tiek juokelių, tiek įvairiausių išdaigų, valdysite savo goblinus ir bandysite atstatyti savo sugriuvusį bokštą rinkdami įvairiausius ingredientus.

Bet apie viską nuo pradžių. Overlord - blogas vyrukas, kuris tikrai nėra draugiškas ir ketina užimti karalystes. Vardo jis neturi, todėl dažniausiai vadinamas Master. Žaidime yra penkios karalystės: Mellow Hills, Evernight, Heaven‘s Peak, Golden Halls ir Ruborian Desert. Jūs startuojate savo bokšte, pereinate apmokymus, pažaidžiate su minionais ir štai pradedate keliauti per karalystes, pirmoji iš jų Mellow hills...

 

Subkategorijos