DOKUMENTIKA: Povandeninis Japonų Lėktuvnešis


Mažai kam žinoma, kad Japonai antrojo pasaulinio karo metais turėjo sukūrę neįtikėtiną tiems laikams ginklą, tik atsitiktinumo dėka nepanaudoto prieš JAV,- tai povandeninis, neįtikėtinai apginkluotas lėktuvnešis.
Pasižiūrėkime šį 45-kias minutes trunkantį dokumentinį filmą.
yesindecision

video filmas iš dykai.lt:

Dviejų serijų vokiečių gamybos dokumentinis filmas apie rusų unikalumą.
Originalo kalba: vokiečių
Vertimas: vieno skaitovo į rusų kalbą.

video filmas iš dykai.lt:


Ši puiki animacinė dokumentika labai paprasta kalba paaiškina iš kur atsiranda pinigai, kas juos valdo ir... kas valdo mūsų likimus.
Filmuko trukmė - pusvalandis.
Galima žiūrėti lietuviškai, rusiškai arba angliškai. Kaip kam patogiau.
yescool

DIENOS VIDEO:Gyva transliacija iš baltagalvių erelių lizdo


Naujas realybės šou „Decorah Eagles“ sparčiai plinta internete.
Svetainėje ustream.tv/decoraheagles nuo vasario 23 dienos realiu laiku transliuojama neįprasta drama.
Jos dalyviai Dekorahe, Ajovos valstijoje, jauniklius perinti baltagalvių erelių šeima.

Dokumentinis filmas: Neatpažinti Skraidantys Objektai Rusijoje(5 video) Puikus dokumentinis filmas apie NSO Rusijoje.
Jame plačiai bus peržiūrėti nutikimai Vandenyje ir po juo.
Pasirodo, kad ateiviai mus stebi ne tik iš oro, bet ir po vandeniu yra įkūrę savo bazes.

Dokumentinis filmas: Traukinys vaiduokis arba Kolčiako aukso paslaptis

 

(1 video) Carinė Rusija turėjo sukaupusi 500 tonų aukso. Per revoliuciją šis lobis perėjo į sukilėlių rankas. Pusė buvo sukrauta į traukinį ir... prapuolė.
Smulkiau - šiame 44 minučių trukmės dokumentiniame filme.

Dokumentinis filmas: Žaidimo pabaiga (Endgame)(1 video) Ar Jums Neatrodo juokinga, kad Graikijos bankrotas tiesiogiai veikia Lietuvos kaimo ūkininko išaugintų bulvių kainą?.. O gal tai tik pretekstas, bandymas paaiškinti bukam žmogui jam suprantama kalba, kodėl kyla kainos, kodėl bankai slapta susitarę kelia palūkanų kainą?.. O kodėl kažkieno pirstelėjimas Amerikoje gali pavogti kažkieno viso gyvenimo santaupas?.. Ar Jums neatrodo, kad tikroji valdžia yra ne kažkur čia, Lietuvoje, o kažkur ten... ir valdo VISO Pasaulio žmonių likimus?.. Jeigu nori pasijausti blogai, jeigu nori suprasti, kad tu esi tik utėlė su apynasriu, kuriai leidžiama srėbtelt kraujo tik tiek, kad nenumirtų, ir tai, jei netrukdo aukščiau stovintiems- pasižiūrėk šį dokumentinį dviejų su puse valandos filmą.

6a00e0099631d088330105362adec7970b_800wi_200x140.jpg (4 video) Discovery kanalo ruošiamos laidos, kuriose detaliai paaiškinamos įvairiausių įdomių daiktų pagaminimo smulkmenos. Šiame rinkinyje rasite kaip pagaminti: ausines, traukinio ratus, DVD ir CD diskus bei smiginio strelytes. 

 port_3_200x140.jpg 
Singapūro uostas yra daugiausiai krovininių laivų aptarnaujantis pasaulyje uostas. Jį aplanko daugiau nei pusė laivų, gabenančių naftos gaminius. Kviečiame pažvelgti į šio uosto funkcionavimo mechanizmą.

shortfin_mako_shark Vandenynas - namai milijonams skirtingų gyvūnų visame pasaulyje. Tačiau kaip ir visur gamtoje, vandenyne taip pat yra plėšrūnų. Vieni iš pavojingiausių - rykliai. Taigi, apie šiuos bei kitus vandenyno plėšrūnus kviečiu pasižiūrėti šį, aukštos kokybės dokumentinį filmą.

Dokumentinis filmas: Dvigalvis šuo
(1 video) Vieną košmariškiausių eksperimentų atliko Tuomet Tarybų Sąjungos chirurgas Vladimiras Demichovas (Владимир Демихов), 1954 metais. Jis publikai pristatė mokslo laboratorijoje sukurtą dvigalvį šunį. Eksperimentą stebėję žurnalistai pastebėjo, kad kai prisiūtoji galva lakė pieną, šis tekėjo iš gerklės išvesto latako. Galvos ne tik gyveno savo gyvenimus, bet ir lojo viena ant kitos, o kai šuo nešiotojas bandė nusipurtyti prisiūtąją galvą, ši kandžiojosi...
Vladimiras Demichovas - pirmasis sugebėjo persodinti širdį ir netgi viename kūne privertė dirbti dvi širdis... Tai buvo genialus chirurgas.

lion_200x140.jpg
„Žvėrių karalius” – puikus šio išdidaus ir galingo plėšrūno apibūdinimas. Liūtas daugelio žmonių vaizduotėje – tai didelė katė, apsiginklavusi aštriais dantimis ir milžiniškomis letenomis, galinčiomis nužudyti didelį grobį. Gąsdinantis, šiurpą keliantis riaumojimas ir įspūdingi patino karčiai užbaigia vaizdingą šio gyvūno paveikslą. Liūtai visuomet dominuoja savo aplinkoje. Zebrai ir antilopės tampa itin nervingos, kai tik pajaučia netoli esant žvėrių karalių, o gepardai ir leopardai nuolankiai atsitraukia palikdami savo sumedžiotą grobį.

 Dokumentinis filmas - Kelionės laiku


Laikas - viena pagrindinių materijos egzistavimo formų. Nepaisant to, kad laiko žmonės kolkas dar nepažabojo, manau, daugelis mūsų esame pamąstę apie keliones laiku, laiko atsukimą, sustabdymą..tačiau tai ir telikdavo mūsų fantazijomis. O gal iš tikrųjų laiką galima valdyti? Kviečiu pažiūrėti dokumentinį filmą būtent apie tai - keliones laiku.

 a1_200x140.jpg

Ar kada nors susimastėte, kokia didelė yra Visata? Kiek joje yra planetų? Žmonės yra ištyrę visai nedidelę dalį Visatos.. Šis filmas mus nuskraidins į mūsų ištirtos Visatos pakraščius, Jūs pamatysite planetas, kurios yra nutolusios keliasdešimt milijardų kilometrų nuo Žemės. Apie kiekvieną Saulės sistemos planetą galima šnekėti ir šnekėti, o kas vyksta tolimiausiose planetose? Kviečiame pasižiūrėti šį filmą ir praplėsti savo žinias apie didingąją Visatą!