NSO kritimas Tian Šanio kalnuose 1991 metais (tekstas + video)Apie didžiulio NSO kritimą Tian Šanio kalnuose 1991 metais buvo rašoma labai mažai – gal del to, kad duomenų apie šį įvykį buvo labai mažai. Informacijos trūkumas gali būti susijęs ir su tuo, kad tuo metu byrėjo SSRS, todėl informacija apie skraidančias lėkštės nebuvo tokia svarbi..
Atsiradus iš tuštumos
Štai kokia buvo šių įvykių eiga. 1991 metų rugpjūčio 24 d. ryte 04:42 vietiniu laiku Mangyšlako pusiasalyje dislokuotos stoties radarai pastebėjo oro erdvėje labai didelį objektą. Ekrane jis atsirado staiga, tarsi iš tuštumos. Šio objekto ilgis buvo 600 m, skersmuo – 110 m. Jis skrido 6,6 km aukštyje virš Kaspijos jūros iš šiaurės vakarų 960 km/h greičiu. Objektas nereagavo į jokius iš žemės siunčiamus užklausimus.

tekstai: Kiekvieno zodiako ženklo silpnybių sąrašasKlysti – žmogiška. O kiekvienas Zodiako ženklas klysta savaip. Ir kiekvienas jų turi charakterio bruožų, kurie net ir auksinės kantrybės žmogų gali įstumti juodžiausion neviltin. Taigi pakalbėkime apie silpnybes, kurių turi kiekvienas iš dvylikos Zodiako ženklų.

Avinas (03.21-04.20)


Viena dažniausiai pasitaikančių po šiuo ženklu gimusių žmonių klaidų – per didelis tiesmukiškumas bendraujant. Avinai dažnai išsako savo nuomonę be, jų galva, nereikalingo daugiažodžiavimo įterpiant „galbūt“, „o kodėl gi ne…“, „aš manau, kad…“ ir pan. Taigi tai, ką jie kalba, aplinkiniai neretai priima kaip grubų netaktą. Juk iš tiesų ne tas pats, ar pavadinti žmogų idiotu, ar tiesiog pasakyti, kad galbūt jis klysta.

Nufilmuotas naujas poltergeisto apsireiškimas AustralijojeSidnėjaus priemiestyje Niutaune yra viešbutis, kuriame vaidenasi. „Carlisle Castle Hotel“ darbuotojai ir lankytojai pastebėjo, kad viešbučio bare vyksta keisti dalykai. Nemažai jų buvo užfiksuota ir vaizdo stebėjimo kamerų įrašuose, rašo „Daily Mail“.
Viename iš filmuotų epizodų matyti, kaip iš lentynos iškrinta vyno buteliai, nors šalia nėra nė gyvos dvasios. Vėliau paaiškėjo, kad nelabajam užkliuvo tiktai vienos rūšies vynas – buteliai, kainuojantys po 27 dolerius.
Viešbučio savininkas Peteris Bradbury įkūrė specialų „Facebook“ puslapį paranormaliems reiškiniams skelbti.
„Viskas labai keista, – sakė jis. – Nežinau, ar seniai tai vyksta, bet pastarosiomis savaitėmis tai vyksta nuolat.“
Pasak P.Bradbury, jeigu išties butelius iš lentynų mėto vaiduoklis, jis turi gerą skonį, nes taikosi tik į brangaus raudonojo vyno butelius.

tekstai: Facebook leis nurodyti savo lytį iš 50 galimųSocialinis tinklas „Facebook“ pranešė, kad po konsultacijų su tos pačios lyties asmenų ir transseksualų teisių grupėmis suteiks galimybę vartotojams nurodyti savo lytį iš 50 variantų, skelbia BBC.
Galimi variantai, tarp kurių – „biseksualas“, „transseksualas“, „dvilytis“, leis žmonėms „išreikšti tikrąjį save“, sakoma „Facebook“ pranešime.
Be kita ko, vartotojai taip pat galės pasirinkti lyties kategoriją: „jis“, „ji“ arba „jie“.
Naujoji iniciatyva pirmiausia įsigalios vartotojams JAV, kurie naudoja „Facebook“ anglų kalba
„Daug žmonių tai nieko nereikš, tačiau keliems tai turės poveikį, tai reikš pasaulį“, – naujienų agentūrai AP sakė „Facebook“ programinės įrangos inžinierė Brielle Harrison.
Remiantis Williams instituto 2011 metų pranešimu, JAV 0,3 proc. suaugusiųjų, t.y. beveik 700 tūkst. žmonių, yra transseksualai.
Na, o dykai.lt siūlo paanalizuoti šį sąrašą ir surasti save:

INSTRUKCIJA: Kaip pralinksminti kiekvieną zodiako ženkląKuo ir kaip galime padėti sau ir savo artimiesiems dienomis, kai, rodosi, viskas krenta iš rankų? Pakelkite sau nuotaiką pagal horoskopą!

Avinas

Slogutis – retas svečias Avino širdyje. Tačiau jei liūdesys vis dėlto staiga prislėgė neregėtu sunkumu, pasistenkite nuvaikyti niūrias mintis fiziniais krūviais. Tai gali būti užsiėmimai sporto salėje, malkų skaldymas, laukiniai šokiai, dalyvavimas masiniuose renginiuose, kur susirinkę daug žmonių – pavyzdžiui, roko koncertas arba baikerių šou. Kad konstruktyviai panaudotumėte savyje susikaupusią energiją, galite pradėti buto remontą. Tačiau prieš pradėdama pasitikrinkite, ar jums užteks pinigų ir erdvės jūsų užmojams įgyvendinti.

Avinams nuotaiką pastebimai pataiso ir ugnis. Liūdesio minutę pasėdėkite prie laužo, o gal šaus į galvą į dangų paleisti petardą? Svarbiausia – nepamirškite priešgaisrinio saugumo reikalavimų! Dar vienas vaistas – greitis. Jei leisitės su vėjeliu sėdusi ant motociklo ar bent jau dviračio – geriau pasijusite tą pačią akimirką.

tekstai: ĮDOMYBĖS: PrietaraiKodėl iš kartos į kartą perduodamas įsitikinimas, kad kažkas atneša laimę, o kažkas – nelaimę? Kodėl smulkmenoms teikiama didžiausia reikšmė ir priskiriamos stebuklingos galios?

Visais laikais žmonėms buvo reikalingas tikėjimas stebuklingomis kai kurių daiktų savybėmis bei ritualų magija, jie stengėsi išsiaiškinti paslaptingą nesuprantamą reiškinių prigimtį. Senovėje žmonės jautėsi itin silpni ir bejėgiai galingų gamtos jėgų akivaizdoje. O tai, ko negalėdavo suprasti, siedavo su paslaptinga aukštesniąja jėga. Taip ir gimė prietarai. Prietarų šaltinis, anot mokslininkų, yra seni papročiai, tradicijos ir legendos. Nesunku pastebėti, kad visokie prietarai pagrįsti žmonių baime.

ĮDOMYBĖS: Kaip įtikti kiekvienam zodiako ženklui

Susitaikyti po menko ginčo ar didelio pykčio gali būti vienodai sunku.
Nebent žinosite mylimojo Zodiako ženklą ir kaip prie jo lengviausiai prieiti, kai norėsis sudaryti taikos sutartį.

Avinas

Jei siekiate susitaikyti su šio ženklo atstovu, reikia eiti tiesiai prie reikalo. Paprašykite atleidimo, pripažinkite, kad pasielgėte neteisingai, net jei taip ir nemanote. Pažadėkite, kad daugiau tos pačios klaidos nekartosite. Pažado laikykitės. Avinui nepatinka žmonės, kurie pamiršta pažadus ar juos laužo. Nelaukite tinkamo momento, taikykitės tuojau pat, negaišdami laiko. O, jei dar atsiprašysite prie kitų žmonių, paglostysite Avino savimeilę.

ĮDOMYBĖS: Palaidoti Gyvi!Tai buvo 1871 m. Choleros aukos paprastai būdavo laidojamos labai greitai po mirties, kad mikrobai neplistų. Niekam nekilo net minties, kad Mary laidojama per greitai. Bet po dešimties metų, kai rūsys vėl buvo atidarytas, norint palaidoti ką tik mirusį netikrą Mary dėdę, laidojimo biuro savininkas ir jo padėjėjas išvydo košmarišką vaizdą.
Mary karsto dangtis, prieš tai buvęs prikaltas, gulėjo ant grindų. Pusė merginos skeleto buvo karste, pusė – šalia jo. Dešinėje kaukolės pusėje matėsi didelis bjaurus įtrūkimas. Jos dešiniosios rankos pirštai buvo sulenkti, tarsi bandytų spausti kažką, galbūt gerklę. Jos drabužiai buvo sudraskyti. Panašu, kad Mary, kai buvo užkaltas karstas, buvo ne mirusi, bet tik praradusi sąmonę.
Choleros aukas dažnai ištinka koma. Tokios būklės Mary ir buvo palaidota. Po kelių valandų ar dienų ji nubudo ir nesuprato, kur esanti. Sunku įsivaizduoti, kokį siaubą ji patyrė, bergždžiai šaukdamasi pagalbos. Tada, supratusi, kad jos niekas negirdi, ji beviltiškai bandė atidaryti karsto dangtį. Įtempusi visus raumenis mergina galiausiai jį numušė. Matyt, pastangos buvo tokios didelės, kad ji nukrito išsekusi arba apalpusi. Susitrenkusi galvą į akmeninę lentyną mirė iš karto.
Kitas variantas – numušusi dangtį ir suvokusi, kad yra tamsiame kapo rūsyje, Mary išprotėjo iš siaubo, sudraskė savo drabužius, bandė save pasmaugti, tada trankė galvą ir mirė. Paaiškėjo, kad gydytojas, konstatavęs jos mirtį, iš to turėjo naudos. Jis du kartus bandė nužudyti Mary įmotę, tikriausiai norėdamas užvaldyti jos pinigus, ir kaip tik todėl ji pabėgo iš Indijos. Mary galėjo būti jo veiksmų liudininkė. Testamentuose – prašymai perpjauti gerklę Toks kraupus likimas Viktorijos epochoje nebuvo toks jau neįprastas, kaip galima įsivaizduoti.

ĮDOMYBĖS: Kažkas žmoniją importavo iš kitur?JAV ekologas dr. Elisas Silveris (Ellis Silver) pareiškė, kad žmonių rasė išsivystė ne Žemėje – Homo sapiens prieš dešimtis ar net šimtus tūkstančių metų į Žemę galėjo atskraidinti labiau išsivystę proto broliai. Mokslininkas atkreipia dėmesį į daugybę fiziologinių ypatumų, bylojančių, kad žmonių rasė išsivysčiusi ne Žemėje.
Pavyzdžiui, anot E. Silverio, žmonių, kuriuos kamuoja nugaros skausmai, tolimi protėviai, ko gero, galėjo išsivystyti pasaulyje, kuriame gravitacija menkesnė nei Žemėje. Yra ir kitų fiziologinių ypatybių, išduodančių apie neva nežemišką kilmę: saulei labai jautri ir ypač greitai įdeganti oda, giminės pratęsimo sunkumai.

tekstai: ĮDOMYBĖS: Vaizdingas pasakojimas kaip sušąla žmogusKai Jūsų visureigis, tingiai nuslydęs nuo kelio kalnuose, patenka į gilią sniego pusnį, jūs ne iš karto prisimenate apie šaltį. Pirma, apie ką jūs pagalvojate, yra sulamdytas bamperis. Vėliau jūs prisimenate apie tai, kad nepasiėmėte su savimi kastuvo.
O dar vėliau jūs suvokiate, kad greičiausiai pavėluosite į vakarienę. Draugai kotedže jūsų laukia maždaug aštuntai, kad kartu paslidinėtumėte po Mėnulio šviesa, pavakarieniautumėte ir pasimėgautumėte sauna. Ir niekas negalės jūsų sulaikyti, rašoma „Outside Magazine“. Kai jūs išvažinėjote iš miesto, ir jūsų šildytuvas dirbo pilnu pajėgumu, jūs turbūt neatkreipėte dėmesio į miesto aikštės termometro duomenis: 6:36 temperatūra buvo minus 27 laipsniai.
Orų prognozėje per radiją paskelbė apie šaltą arktinį frontą, artėjantį prie regiono. Kasininkas Conoco stotelėje pakraipė galvą ir pasakė, kad jūsų vietoje šįvakar niekur nevyktų. Vietoje atsakymo jūs tik nusišypsojote. Šiek tiek šalčio negalės pakenkti žmogui, apsirengusiam šiltu flisu ir važinėjančiu gera mašina su pilna įranga.
Tačiau dabar jūs įstrigote. Persijungę į mažą greitį, jūs bandote išvažiuoti iš pusnies. Padangos cypia, praslysdamos ant ledinio kilimo, o lempų šviesos atsispindi nuo sniegu padengtų eglių kitoje kelio pusėje. Perkeldami svirtį atgal į pradinę padėtį, jūs petimi atidarote duris ir paliekate savo šiltą kapsulę. Veidui iš karto smogia šaltis, užšaldantis ašaras, pasirodžiusias akyse.

tekstai: Eksperimentai įrodantys, kad nacizmas gyvas1967 metais vienos iš Kalifornijos mokyklų istorijos pamoka virto eksperimentu, kuriuo buvo siekiama pademonstruoti nacizmo iškilimą. Mokytojas mokinių grupę pavadino „Trečiąją banga“. Jau netrukus jie turėjo savo šūkį, vėliavą, pasisveikinimą ir pradėjo pozicionuoti save kaip ypatinga, elitinė grupė. Eksperimentas buvo sustabdytas penktą dieną, kai mokiniai tapo nekontroliuojami ir agresyvūs.

Turbūt girdėjote apie Stanfordo kalėjimo eksperimentą: atrinkti 24 jaunuoliai turėjo imituoti kalėjimą, kiekvienam buvo skirtas kalinio arba prižiūrėtojo vaidmuo. Nors buvo planuota eksperimentą tęsti iki dviejų savaičių, jis buvo atšauktas vos po šešių dienų, nes „prižiūrėtojai“ tapo nekontroliuojami, pajutė savo jėgą ir pradėjo žiauriai engti „kalinius“. „Trečiosios bangos“ eksperimentas buvo panašus. Tik gerokai mažiau žinomas.

tekstai: Paslaptingi jūros gyventojaiPer kelis pastaruosius dešimtmečius įvairiose pasaulinio vandenyno ir didžiųjų ežerų vietose įvyko akistatų ne tik su objektais, bet ir su iki šiol nežinomais „subjektais”. Pradžioje atrodo, jog šios žinios primena senų „jūros vilkų” pasakas. Bet tik pradžioje… Neatsitiktinai primenama, jog net 12 astronautų mindžiojo Žemės palydovo paviršių, o į giliausias pasaulio vandenyno gelmes tik kartą yra nusileidę du akvanautai. Iš tikro vandenynų ir jūrų gelmėse paslapčių ir nežinomybės yra ne mažiau nei Mėnulyje.

Tūras Hejerdalis po savo kelionės „Kon-Tiki” yra rašęs: „Keletą kartų, kai vandenynas buvo ramus, juodame vandenyje aplink plaustą atsirasdavo apvalios galvos, 60-70 centimetrų skersmens, kurios nejudėdamos žiūrėjo į mus didelėmis švytinčiomis akimis. Kai kada naktimis mes matėme jūroje švytinčius apie metro skersmens rutulius, kurie sušvisdavo neperiodiškai, primindami akimirksniu užsižiebiančias elektros lemputes…”

tekstai: Žiaurūs eksperimentaiŽmonių dalyvavimas moksliniuose eksperimentuose visada buvo karštų ginčų sritis. Iš vienos pusės, tokie bandymai leidžia mums gauti daugiau informacijos apie žmogaus organizmą, kuri gali būti be galo naudinga. Kita vertus, šios problemos etiškumas reikalauja peržiūrėjimo.

Optimalaus santykio tarp šių dviejų faktorių paieška, matyt, ir yra geriausias sprendimas. Idealiame pasaulyje turėtų būti vykdomi eksperimentai, kuriuose negatyvios pasekmės žmogui būtų minimalios. Tačiau šiame straipsnyje kalbama apie eksperimentus, visiškai nesisiejančius su šia koncepcija. Sunku net įsivaizduoti, kokį skausmą patyrė šie nelaimingieji, tapę badomaisiais triušiais tiems, kas mėgsta vaidinti dievus.

tekstai: ĮDOMYBĖS: Bandymai padaryti tobulą kalendoriųKalendoriai meluoja. Paimkime kad ir metų laikus – akivaizdžiausią neatitikimą tarp „popierinio“ ir astronominio laiko: žvelgiant astronominiu požiūriu, metų laikai keičiasi ne pirmą mėnesio dieną, o pavasario ar rudens lygiadienio metu arba ilgiausios nakties žiemą ir ilgiausios dienos vasarą, vadinasi, neatitikimas tarp kalendorinio ir tikrojo, astronominio metų laiko yra net trys savaitės.
Pažvelgus kritiškiau, kalendoriai atrodo keisti ir nepatogūs, pavyzdžiui, šiuo metu naudojamas ir visų puikiai žinomas Grigaliaus kalendorius – kodėl jame yra 365 dienos su neaiškia „uodegėle“, priverčiančia kartą per ketverius metus pridėti papildomą dieną – vasario 29-ąją? Kodėl vieni mėnesiai turi 31 dieną, kiti – 30 dienų, o savaitė trunka septynias dienas?

tekstai: HOROSKOPAS 2014 metams kiekvienam zodiako ženklui, nieko blogo nežadaArklio metai žada daug dovanų ir staigmenų. Kai kurių ženklų atstovams jie gali būti labai svarbūs ir lemtingi tiek darbe, tiek ir asmeniniame gyvenime. Daugeliui 2014 m. atrodys kaip išbandymų laikas, nes Arklys yra gana nenuspėjamas.
Nuo pat metų pradžios keturios svarbios Saulės sistemos planetos – Jupiteris, Marsas, Plutonas ir Uranas – pradės rikiuotis kryžiumi, kuris reiškia stichijų susidūrimą.
Be to, pirmąjį pusmetį veržlusis Marsas ilgam užsibus Svarstyklių žvaigždyne. Dėl šios priežasties susidaręs panašus į kryžių piešinys išsilaikys danguje neįprastai ilgai, o kulminaciją pasieks balandį.
Jeigu į netikėtus likimo posūkius reaguosite ramiai, patirsite daug malonių ir įdomių įvykių. Žinoma, toks neįprastas ir ryškus planetų išsidėstymas turės galingos įtakos mūsų gyvenimui. Per šį laikotarpį daugelio žmonių logika ir protas gali konfliktuoti su galingais pirmapradžiais instinktais. Susidoroti su pastaraisiais bus sunku, todėl 2014-aisiais – gana didelė klaidų, nelogiškų, prieštaringų poelgių tikimybė.
Apskritai 2014 m. horoskopą galima būtų padalyti į dvi dalis. Nuo pat metų pradžios daugelis žinomų dalykų gali imti strigti, o Svarstyklių įkalintas Marsas provokuos norą tiesiog pasiduoti. Paklusus šiam jausmui, žlugs visi planai. Žvaigždės įspėja: 2014 m. pradžioje pabandykite nepasiduoti impulsams, nekapituliuokite! Nenuleiskite rankų, tikėkite savo žvaigžde, ir padėtis pasikeis, o ateinantys metai suteiks daug naujų galimybių. Be to, nepaisant planetų prieštaravimų, palankusis Jupiteris yra stipriame ženkle, vadinasi, jis padės išlaikyti aiškų protą ir rasti išeitį beveik iš bet kurios situacijos. Pasinaudokite tuo, kad sustiprintumėte savo pozicijas.

tekstai: SutapimaiKiekvieno žmogaus gyvenime vyksta daug keistų įvykių, kurių mokslas negali paaiškinti, todėl juos vadina atsitiktiniais sutapimais.

Pavyzdžiui, pagalvojote apie seną draugą, o jis po minutės ėmė ir paskambino. Arba sukote galvą, kur gauti pinigų, ir kas nors atidavė seną skolą ar sulaukėte pašto perlaidos… Taip nutinka pačiu paprasčiausiu, buitiniu, lygiu. Yra ir daugybė kitokių sukrečiančių sutapimų, verčiančių susimąstyti ir net patikėti aukštesniųjų jėgų įsikišimu. Kodėl visa tai vyksta, nepaisant visų gamtos ir mokslo dėsnių?