tekstai: HUMORESKA: Kūdikio monologasKas per durna liaudis aplink mane gyvena?! Jau 20 dienų negalim susikalbėti. Štai vakar, pavyzdžiui... Apsisiusiojau – visa nugara šlapia. Naktį. Rėkiu jiems, kad man nekomfortiška taip gulėti, o jie... Kaip reikia manęs nemylėti, kad apsidirbusiam vaikinui vietoj sauso pamperso po užpakaliu, čiulptuką burnon įkištų. Nuo jo sausiau juk nepasidaro... Suprantama, aš jį išspjoviau.

Aiškinu jiems toliau apie šlapias kelnes. Nesupranta. APSISIUSIOJAU AŠ!!! – rėkiu jiems. Jokio rezultato. Beje, o ar tikrai aš vyrukas? Pasijudinau, pamperse lyg tai kažka yra. Ufff, palengvėjo. Vyrukas. Tikras. O čia kas per snukis apsimiegojęs išlindo? Koks, nafig, "Valgyt jis nori"???

Kalėdinė Pasakakiekvienais metas rašytojas Paolo Coelho sukuria vis naują Kalėdinę pasaką, kurią iąspausdina dauguma pasaulio laikraščių, beveik visomis kalbomis. Čia jo šių metų pasaka:

Prieš daugelį metų Šiaurės rytų Brazilijoje gyveno labai nuskurdusi sutuoktinių pora. Jos vienintelis turtas buvo višta. Šeima sunkiai vertėsi iš jos dedamų kiaušinių.
Atsitiko taip, kad Kalėdų išvakarėse paukštis nugaišo. Vyras teturėjo kelis sentavus ir jų neužteko nusipirkti maisto šventės vakarienei, tad kreipėsi pagalbos į kaimo kunigą.
Užuot padėjęs, kunigas teištarė:

tekstai: Žmonos laiškas vyrui programistuiBrangus mano vyre!

Siunčiu tau šį laišką elektroniniu paštu, kad būčiau tikra, jog jį perskaitysi. Tikiuosi, atleisi man šią nedidelę gudrybę. Tiesiog norėjau, kad žinotum, kas įvyko per tuos du metus, kai mūsų namuose atsirado kompiuteris ir internetas. Su vaikais viskas gerai. Pauliukui praeitą mėnesį sukako 8 metukai. Mokosi jis gerai, visi laiko jį gražiu, bendrauti linkusiu berniuku. Jis turi neabejotinų meninių polinkių.

Praėjusią savaitę mokykloje, per piešimo pamoką, jis nupiešė visą šeimą. Labai gerai pavyko pavaizduoti visus veidus, o ypač realistiškas gavosi tavo pakaušis. Turėtum didžiuotis savo sūnumi.

tekstai: Lūzerio dienoraštisVasario 1. Tvoju matj. Vėl iš darbo atleido. Ir kodėl neišsilaikau niekur ilgiau kaip dvi savaites? Na, baisaus čia daikto – išpyliau kavą ant kliento? Ir pyragaitį numečiau. Aš gi atsiprašiau... Žmonės pikti...

Vasario 3. Išėjo žmona. Pasakė, kad tokių nevykėlių kaip aš, dar paieškoti reikia. Ir šitaip ji po to, kai už paskutinius pinigus nupirkau jai tokią puikią suknelę... Na ir kas, kad dviem dydžiais per mažą! Pats modelis jai juk patiko!!! Durnos tos bobos...

Vasario 5. Supyliau mašiną. Tiksliau, ne aš, o man. Aš apskritai stovėjau. Na ir kas, kad be avarinės! Na ir kas, kad vidury sankryžos! Ne tramvajus gi, galėjo apvažiuoti! Nors... Hm... Taip, nelabai galėjo...

tekstai: Netikėtai moteris tapo geriausia vairuotoja
Man sėdint prie kompo suskamba telefonas. Žmona. Atsiliepiu. “Klausyk, nusileisk žemyn. Čia kieme vietos prisiparkuoti nelabai yra. Gal tu kur sugebėsi įkišti…” Prieinu prie virtuvės lango. Matau, kad visi kaimynai, kaip susitarę parkavosi įjungę ne atbulinį, bet “gaidžio” bėgį… Iš viršaus (III aukštas) įvertinęs žmonos Tigros ilgį ir arčiausiai esantį tarpą tarp automobilių, nusprendžiau, kad šis kibiras turi tilpti. Liepiau nepadėt ragelio.

Mūsų pokalbis telefonu:

Linksmasis Savaitės HoroskopasPirmadienis.

Tie, kurie turite problemų su regėjimu, geriau neikite iš namų, nes vieną gražų pirmadienį, vienas labai žvairas vaikinas išėjo kur akys matė ir susiplėšė.

Antradienis.

Nevažiuokite merginos ilsėtis į turkiją, nes viena tokia mergina nuvažiavo į Turkiją prie jūros – pati nepailsėjo ir kitiems nedavė.

Kvailas moteriškas klausimas lovoje- Tu mane myli?
- Nu.
- Ką reiškia nu?
- Myliu, myliu.
- O kodėl sakai taip, lyg norėtum nusikratyti?
- Ta prasme?
- Nu ką reiškia myliu, myliu?
- O ką tavo manymu tai reiškia?
- Manau, tai reiškia – atsiknisk.

tekstai: Linkisma istorija: Apsilankymas ZOO sode su gidu
- Greičiau, stokite į eilę! Kaip tai kam? Galvojate, į zoologijos sodą be bilietų įleidžia? Kur jūs taip grūdatės? Ką galimą maitinti? Aaa – ją! Panaši į žmogų? žinoma, čia – kasininkė! Pasiklauskite jos pačios ar ji mėsėdė, ar ne…
- Greičiau, greičiau judam, judam… Prieš jus – kupranugaris, kitaip – “dykumų laivas”! Kaip, kaip? Kodėl jis turėtų rūkyti? Ant cigarečių pakelio matėte? Ne, tai ne tas… Tas, kur ant pakelio buvo, šito brolis. Kodėl buvo? Taigi numirė… Apsirūkė ir nugaišo… Gerai, gerai, einam toliau.

tekstai: Ką jos veikia likusios vienos namuoseGrįžta vyras po darbo vieną vakarą, o namie – visiškas chaosas, kaip po žemės drebėjimo. Trys jo vaikai grūdasi kieme, vis dar su pižamomis, žaidžia purvyne, aplink išmėtytos tuščios maisto dėžutes, kieme visur mėtosi tušti pakeliai ir kitokios šiukšlės. Žmonos automobilio dureles atdaros, kaip ir paradinės namų durys, šuns niekur nesimato.
Įžengęs pro duris pamato dar didesne betvarkę. Šviestuvas sudaužytas ir pusiau nutrauktas. Svetainėje visu garsu eina televizorius, įjungtas multikų kanalas, visuose kambariuose primėtyta žaislų ir įvairių drabužių. Įbėga į virtuvę – kriauklė pilna nešvarių indų, teka vanduo, pusryčių maistas išdrabstytas ant spintelių, šaldytuvo durys plačiai atvertos, šuns maistas išpiltas ant grindų, po stalu voliojasi sudaužyta stiklinė, prie lauko durų supilta smėlio krūva.

tekstai: Linksma istorija: Laiškas PrezidentūraiGerb. p. Prezidente,

Prašau atleisti mane nuo karinės prievolės dėl sunkios šeimininės padėties, kurioje atsiduriau:
Man 24 metai ir vedžiau 44 m. našlę. Mano žmona turi 25 m. dukrą. Taip susiklostė, kad mano tėvas vedė mano žmonos dukrą. Tuo pačiu mano tėvas tapo mano žentu, kadangi vedė mano dukrą. Taigi ji yra vienu metu mano dukra ir pamotė.
Sausio mėnesį man gimė sūnus. Tas vaikas yra mano tėvo žmonos brolis, taigi jo švogeris. Tuo pačiu, būnant mano pamotės broliu, jis yra mano dėdė. Taigi mano sūnus yra mano dėdė.

tekstai: Kaip užsiauginti krūtinę
Ką tik išsimaudžiusi duše, stoviu prieš veidrodi ir sakau savo vyrui:
- Mano krūtys per mažos.
Vietoje būdingo atsakymo “Jos visai ne mažos”, išgirstu:
- Jeigu nori, kad jos padidėtų, turi kasdien pasiėmusi gabalėlį tualetinio popieriaus, patrinti juo tarp krūtų.
Juo patikėjusi, pasiėmiau gabalą tualetinio popieriaus, pradėjau trinti juo tarp krūtų ir klausiu:
- O kiek laiko reikia trinti?

tekstai: Blogio kronikos: Moteris
Iš pradžių ji ateidavo į svečius. Paskui tiesiog ateidavo. Paskui kažkaip užsidėdėdavo ir likdavo nakvoti. O paskui jau nebeišėjo visai.
Ant palangių atsirado gėlių vazonai, aš nebegalėjau rūkyti virtuvėje, o vonios kambario veidrodyje skutausi iš atminties, nes jį visą uždengė buteliukai ir flakoniukai.
Prasidėjo netikėtumai:
    Paaiškėjo, kad prezervatyvų ji nepripažįsta. “Aš su jais nieko nejaučiu”. Tablečių vengia. “Jos kenkia”! Liko senas biblinis būdas. Bet tuo rūpintis turiu aš pats. Labai stengiuosi. Bet jai visada pritrūksta 5 sekundžių.
    Niekada nežinau, kas pasitiks mane prie durų: blondinė, šatenė ar raudonplaukė. Vos tik priprantu, – ji nutaria, jog metas keistis. Kokios spalvos ji buvo tada, kai dar tik ateidavo į svečius, jau neatmenu.

tekstai: Linksma istorija: Keičiame slaptažodį

- Atleiskite, Jūsų slaptažodžio galiojimas baigėsi. Būtina pasirinkti kitą.
- rožės
- Atleiskite, slaptažodyje galimos tik lotyniškos raidės.
- rozes
- Atleiskite, per mažai simbolių slaptažodyje!
- rozines rozes