Nufilmuotas naujas poltergeisto apsireiškimas AustralijojeSidnėjaus priemiestyje Niutaune yra viešbutis, kuriame vaidenasi. „Carlisle Castle Hotel“ darbuotojai ir lankytojai pastebėjo, kad viešbučio bare vyksta keisti dalykai. Nemažai jų buvo užfiksuota ir vaizdo stebėjimo kamerų įrašuose, rašo „Daily Mail“.
Viename iš filmuotų epizodų matyti, kaip iš lentynos iškrinta vyno buteliai, nors šalia nėra nė gyvos dvasios. Vėliau paaiškėjo, kad nelabajam užkliuvo tiktai vienos rūšies vynas – buteliai, kainuojantys po 27 dolerius.
Viešbučio savininkas Peteris Bradbury įkūrė specialų „Facebook“ puslapį paranormaliems reiškiniams skelbti.
„Viskas labai keista, – sakė jis. – Nežinau, ar seniai tai vyksta, bet pastarosiomis savaitėmis tai vyksta nuolat.“
Pasak P.Bradbury, jeigu išties butelius iš lentynų mėto vaiduoklis, jis turi gerą skonį, nes taikosi tik į brangaus raudonojo vyno butelius.
„Jis renkasi raudonąjį ir brangų vyną – praėjusią naktį jis numetė „Kilikanoon“, kurio butelis kainuoja apie 27 dolerius“, – pasakojo savininkas.
Vyno mėtymas iš lentynų – ne vienintelis keistas reiškinys bare. Patys atsisuka alaus čiaupai, išsijungia ir įsijungia šviesos, patalpoje „šoka“ keisti šešėliai.
„Facebook“ lankytojai pateikia versijas, kas gali būti atsakinga už visą šią velniavą. Pagal vieną teorijų, tai gali būti Senasis Peteris – pagyvenęs vyras, kuris dirbo bare dešimtojo dešimtmečio pradžioje. Kiti įsitikinę, kad vaiduoklis – P.Bradbury pirmtakas Johnny Hoy, kaip rašo "Daily Telegraph"
Skeptiškesni lankytojai mano, jog kaltas ne vaiduoklis, o vibruojantis šaldytuvo variklis ar tiesiog blogai pastatyti buteliai.
{flv}2014/02/vaiduoklis-australijos-viesbutyje{/flv}
Parsisiųsti ! Atsisiųsk FLV plėtiniu