ĮDOMYBĖS: Kaip įtikti kiekvienam zodiako ženklui

Susitaikyti po menko ginčo ar didelio pykčio gali būti vienodai sunku.
Nebent žinosite mylimojo Zodiako ženklą ir kaip prie jo lengviausiai prieiti, kai norėsis sudaryti taikos sutartį.

Avinas

Jei siekiate susitaikyti su šio ženklo atstovu, reikia eiti tiesiai prie reikalo. Paprašykite atleidimo, pripažinkite, kad pasielgėte neteisingai, net jei taip ir nemanote. Pažadėkite, kad daugiau tos pačios klaidos nekartosite. Pažado laikykitės. Avinui nepatinka žmonės, kurie pamiršta pažadus ar juos laužo. Nelaukite tinkamo momento, taikykitės tuojau pat, negaišdami laiko. O, jei dar atsiprašysite prie kitų žmonių, paglostysite Avino savimeilę.

Tauras

Tai – labiausiai užsispyręs Zodiako ženklas. Jei susipykote su mylimuoju ar mylimąja – Tauru, pirmiausia turite pripažinti, kad jis ar ji yra teisūs, o jūs – ne. Kol to nepadarysite, šio ženklo atstovas atsitvers nuo jūsų stingdančia tylos siena. Gerai, jei ilgainiui išmoksite pyktis su Tauru, bet konstruktyviai, švelniai, sveikai.
Svarbiausia, kad ginčydamiesi ar pykdamiesi neužgautumėte Tauro saugumo jausmo. Jei kaskart jums susikibus, jis ar ji jausis, kad Žemė slysta iš po kojų, Tauras praras pasitikėjimą ir partneriu, ir santykiais.

Dvyniai

Nusiųskite Dvyniui linksmą susitaikymo žinutę. Niekas nepadės greičiau sugriauti tylos ar nejaukumo, stojusio po nesantaikos, negu geras humoro jausmas. Jei padarėte rimtą nusižengimą ar klaidą, geriausia būtų Dvyniams parašyti nuoširdų laišką ir paprašyti atleidimo. Tik darykite tai greitai. Kai siekiate susitaikyti su Dvyniais, bendraukite. Kokią komunikacijos priemonę pasirinksite, priklausys nuo situacijos ir nuo mylimojo mėgstamos ryšio priemonės.

Vėžys

Prikaupkite kantrybės, subtilumo ir takto, kai norėsite susitaikyti su Vėžiu. Šio ženklo atstovus lengva užgauti. Nesišaipykite iš savo ir Vėžio klaidų, nelaikykite to nereikšmingu dalyku. Šio Zodiako mylimajam svarbiausia yra perduoti žinią, kad be jo ar jos negalite gyventi. Jei Vėžys vis dar pučiasi ir nesušvelnėja, paruoškite naminio maisto. Taip pat skirkite laiko partneriui, jį išklausykite ir nepraleiskite pro ausis dalykų, kurie Vėžiui nepatinka, jaudina ar skaudina.

Liūtas

Meilikavimas padės greičiau pasiekti tikslą. Atsiprašykite Liūto dėl padarytos klaidos, pareikškite, kad esate neverti jo meilės. Liūtę apipilkite jos mėgstamais saldumynais ir gėlėmis. Šio ženklo atstovams patinka, kai įdedama pastangų (tiek fizinių, tiek finansinių). Kai eisite prašyti jo ar jos malonės, apsirenkite tinkamai, pasipuoškite. Tada šio ženklo atstovas supras, kad į susitaikymą žiūrite rimtai ir apgalvojote kiekvieną smulkmeną. Be to, taip parodysite, kad jums rūpi Liūto nuomonė apie jus.

Mergelė

Pasiruoškite atsiprašymo kalbą. Būkite tikri, kad ji bus sklandi, be gramatinių ar stiliaus klaidų. Nesvarbu, atsiprašysite raštu ar žodžiu. Paisykite mandagumo taisyklių. Tai, atrodo, yra smulkmenos, bet jos gali tarsi rąstas užtverti kelią į susitaikymą. Jei susitarėte kalbėtis viešumoje, nevėluokite. Jei namuose, pasirūpinkite, kad jie būtų tvarkingi. Taip padidinsite susitaikymo šansus. Nestatykite visko ant emocijų kortos. Geriau suraskite logiškų argumentų, kodėl jums verta susitaikyti ir vėl būti kartu.

Svarstyklės

Šio ženklo atstovui svarbu, kad jo partneris į santykius žvelgtų rimtai. Jei padarėte klaidą, atsiprašykite raštu ar žodžiu. Bet taip, kad Svarstyklės suprastų, kaip rimtai siekiate susitaikymo ir norite keistis vardan geresnių santykių. Nepamirškite etiketo, mandagių frazių ir geranoriškumo – visiems patinka komplimentai, bet Svarstyklėms jų ypač reikia. Ir kuo dažniau, tuo geriau.

Skorpionas

Padarykite ką nors dramatiško, kad parodytumėte atsidavimą ir meilę. Jei manote, kad žodžiai (kokie jie nuoširdūs ar skambūs bebūtų), padarys Skorpionui įspūdį, labai apsirinkate. Tik tinkamas veiksmas gali priversti šį Zodiaką patikėti jūsų nuoširdžia atgaila. Tai gali būti kokio nors žalingo įpročio atsisakymas ar to, kas kenkia jūsų santykiams. Visada į Skorpiono nusiskundimus ar priekaištus žvelkite rimtai, nepraleiskite jų pro ausis.

Šaulys

Taikos sutartį Šauliui pasiūlykite taip, kad tai atrodytų kaip švelnus, draugiškas gestas. Šio ženklo atstovams patinka gyvūnai. Mielas katinėlis ar šunelis, „nukirs“ Šaulį vietoje. Bet turite būti tikri, kad jūsų mylimasis turės galimybių ir laiko gyvūnėlį priimti ir juo rūpintis. Jei taip, tada širdį suminkštinsite garantuotai. Bendraudami su Šauliais turite išmokti vieną taisyklę – būkite pasirengę nesilaikyti nė vienos įprastos ar visuotinai priimtinos normos. Šaulys mėgsta jas laužyti, susikurti savas taisykles. Dar svarbu – susidraugaukite su jo ar jos draugais. Tada visada turėsite palaikymo komandą, kuri jums padės susitaikyti.

Ožiaragis

Būkite sąžiningi ir geranoriški. Ožiaragis melą paprastai užuodžia iš tolo. Jei susimovėte, pripažinkite tai, ir išreikškite norą pasitaisyti. Tik nedalykite tuščių pažadų, nes taip tik išsikasite sau duobę. Ožiaragiai vertina materialius, apčiuopiamus susitaikymo „įrodymus“. Pavyzdžiui, jei atidarysite bendrą sąskaitą, taip parodysite, kad rimtai vertinate bendrą ateitį. Niekada neerzinkite Ožiaragio, jei norite su juo susitaikyti. Tokie žaidimai jums taškų nepelnys.

Vandenis

Jei susipykote, pakvieskite Vandenį aptarti santykių problemas prie kavos puodelio. Oro stichijos atstovui bus sunku atsispirti šiai pagundai, jis mėgsta kalbėtis ir keistis idėjomis. Bet tai darykite tik tada, kai nurims emocijos. Kol jos kunkuliuoja, verčiau laikykitės atokiau. Taip pat geriau nekaupkite paslapčių, jų Vandenis negali pakęsti. Atsiprašykite ir būkite dažniau pasirengę išklausyti Vandenio idėjų dėl santykių ir apskritai domėkitės jo gyvenimo filosofija.

Žuvys

Parodykite, kaip kenčiate dėl to, kad susipykote. Žuvys yra Zodiako jautruolės, jos su atjauta priima kiekvienos gyvos būtybės kančią. Jei padarėte tokią klaidą ir privertėte santykiuose Žuvis pasijausti tarsi kalėjime, atsiprašykite. Venkite savininkiškumo ir reikalaujančio tono. Susitaikykite su tuo, kad Žuvys yra jautrios ir su jomis reikia bendrauti atsargiai, švelniai, kad jų neužgautumėte. Jei vis dėlto taip padarėte, prašykite atleidimo ir pasižadėkite ateityje elgtis švelniau. Norite kartu gyventi ilgai ir laimingai? Išmokite kasdien, ne per metines šventes, Žuvims rodyti meilę ir prisirišimą.