Kaip apsisaugoti nuo energetinio vampyro?Gydytojų praktikoje yra nemažai tokių atsitikimų, kai ligonis pasveiko po to, kai buvo izoliuotas nuo tam tikros aplinkos ar kitų žmonių. Dar daugiau – neigiamas vieno žmogaus poveikis kitam gali būti beveik toks pat pavojingas, kaip, pvz., perpiltas ne tos grupės kraujas.
Psichologai vieningai sutinka, kad mūsų organizmas — tai gyvas veidrodis, t.y., sudarydami kontaktą su kuo nors kitu, mes pas save registruojame ir atvaizduojame visus emocinius kito organizmo pokyčius. Kiekvienas gali prisiminti, kaip jaučiasi nepatogiai, kai kažkas kitas bando jums “užkrauti” savo problemas, tuo pačiu metu reikalaudamas užuojautos ir supratimo. Jaučiate tai ar ne, tačiau bendravimas su nemaloniu pašnekovu veikia ir fiziologiniame lygmenyje. Iš esmės žmogaus kūmas – tai radaras, ir kiekviena jo dalis iš supančios aplinkos priima tam tikrą informaciją. Taip pat ir atiduoda. Kiekvienas mūsų perduota tam tikrą psichologinio pobūdžio informaciją bei tokią pačią informaciją priima iš kitų.
Dažnai negatyvumo šaltiniu tampa mums artimi žmonės. Pvz., stipri neapykanta iš uošvės, išoriškai visiškai mielos, pusės gali sužadinti ligą marčiai ar anūkams. Nedraugiškas nusiteikimas, net labai kruopščiai slepiamas, perduodamas tam žmogui, kuriam jis jaučiamas, kai stiprūs energetiniai krūviai, kurie išprovokuoja blogą nuotaiką, nemigą, kitokius negalavimus. Ypač stipriai tai pasireiškia, kai keletas šeimos narių ar darbo kolegos neapkenčia jų pasirinktos “aukos”.
Energeriniai Vampyrai
O tie žmonės, kurie yra nuoširdūs, linki kitiems tik gero, gali stipriai teigiamai paveikti aplinkinius žmones. Tačiau turime perspėti: tarp tokių draugiškai nusiteikusių žmonių yra ir chameleonų! Jie iš pažiūros visiškai draugiški, tačiau iš tiesų yra labai pavydūs, agresyvūs ir faktiškai “graužia” tuos, kuriais rūpinasi. Meilė, pasireiškianti kaip pasiaukojimas, dažniausiai neigiamai paveikia tą žmogų, kuriam ji skirta. Pernelyg apie aplinkinius besirūpinantys žmonės dažnai pasąmonėje pagalvoja, kad save paaukojo savo garbinimo objektui, tačiau už tai nesulaikė jokio dėkingumo. Savo sieloje jie jaučiasi įsižeidę ir palaipsniui tampa negatyvumo šaltiniu. Jie minta “syvais” tų žmonių, prie kurių kabinasi, tarsi koks varnalėšos kibis prie drabužių.

Negatyvumo skleidėja išaiškinti yra gana sunku. Tačiau pirmiausia įtarimas gali kristi ant tokio žmogaus, kuris įkyriai stengiasi jums pasitarnauti. Taip pat reikia pasisaugoti ir tokių žmonių, kurie vaizduoja nelaimingus, o jums juos reikia nuolat guosti ar duoti įvairiausius patarimus, kuriais jūsų pašnekovas net negalvoja pasinaudoti. Neverta pasiduoti ir įtakai tų žmonių, kurie sugeba ištisas valandas kalbėti apie nieką ar tūkstantąjį kartą pasakoti apie tą pačią problemą.
Energeriniai Vampyrai
Tokie žmonės dažniausiai skundžiasi tuo, kad jų niekas nemyli ir nesupranta, tačiau tikrovė yra kitokia – jie patys nieko nemyli, yra labai pavydūs ir netgi žiaurūs. Jie negali pakęsti vienatvės ir bet kokiais būdais stengiasi sulaikyti mylimą žmogų, kartais vis pradėdami kalbėti apie savižudybę. Bendravimas su tokiais žmonėmis labai varginantis: iš jų nesklinda šviesa, jie nesišypso, o jei ir nusišypso, tai šypsena priverčiu jus pasijusti kažkuo kaltu.
Energeriniai Vampyrai
Atsilaikyti prieš tokias asmenybes yra labai sunku. Juk dažniausiai tai būna mums artimi žmonės — giminaičiai, draugai ir draugės. Labai dažnai mes, aukos, mylime ir stengiamės apginti negatyvumą skleidžiantį asmenį, kuris sugeria mūsų energiją. Beje, iš jūsų energiją gali paimti tik su tokia sąlygą, jei jūs pasąmonėje esate tam pasiruošęs ir tarsi atsivėręs iš vidaus.

Kartais mes jaučiamės silpnai, skundžiamės bloga nuotaika, tačiau negalim suprasti tokios savijautos priežasčių, galvojame, kad tai dėl blogo oro ar magnetinių audrų. O juk tereikia pasistengti prisiminti, kas buvo daroma prieš tai, kai pradėjote jausti diskomfortą, su kuo bendravote, kokios liko emocinės nuosėdos po šio bendravimo. Pagalvokite, gal nuovargį pajutote dėl savo pačių minčių poveikio, o gal šią būseną sukėlė konkretus asmuo, kuris stengėsi jus paveikti? Jeigu kelia įtarimus konkretus žmogus, tai, prieš priskirdami jį energetiniams vampyrams, prisiminkite, kaip jautėtės po ankstesnių susitikimų su šiuo žmogumi? Ar savijauta buvo tokia pat bloga? Jei taip, tai reikia naudoti paprasčiausius gynybos būdus.

Ką reikia daryti? Kaip apsisaugoti nuo energetinio vampyro? Reikia tarsi “užsisklęsti”, susikoncentruoti savyje – mūsų vidinis “aš” turi pakankamai jėgos atsispirti bet kokiam išoriniam poveikiui. Energeriniai VampyraiJeigu tai nepavyksta padaryti, tai stenkitės kuo mažiau bendrauti su tuo žmogumi, kuris minta jūsų energija. Kartais netgi tenka nutraukti santykius. O ką daryti, jei santykių negalima nutraukti?

Tokiu atveju, esant kontaktui su negatyvios energijos skleidėju, pasislėpkite už energetinio skydo. Įsivaizduokite, kad esate ypač stipriame šviečiančiame kokone. Arba galite įsivaizduoti, kad jus saugo auksinės, sidabrinės, mėlynos, žalios, raudonos ar violetinės spalvos sfera, rutulys ar siena. Kuo ryškiau tai įsivaizduojate, tuo sunkiau jus pasiekti negatyviai energijai. Norėdami sustiprinti savo vidines jėgas, galite pasimelsti arba paprašyti angelo sargo pagalbos.

Kitas būdas – reikia įsivaizduoti, kad jus neigiamai veikiantis žmogus yra tik mažas nykštukas, o jūs – tikras milžinas, palyginus su juo, kuriam niekuo negali pakenkti. Taip darykite kiekvieną kartą susitikus ar tuo metu, kai galvojate apie santykius su savo nedraugu, kad jūsų sąmonėje įsitvirtintų būtent toks jėgų santykis.
Energeriniai Vampyrai
Yra dar vienas būdas apsiginti nuo žmogaus, kuris nuolat skundžiasi savo likimu, problemomis ir ligomis, tačiau nieko nedaro padėčiai ištaisyti. Niekam neleiskite spręsti savo sunkumus jūsų energijos pagalba, stenkitės su tokiu žmogumi bendrauti šaltai. Ne abejingai, o būtent šaltai, tarsi per atstumą. Žinoma, po to greičiausiai santykiai pablogės ar ne visiškai nutrūks. Tačiau patikėkite, kad tai geriausia išeitis jums abiems. Jūs būsite apsaugoti, o vampyrui teks pasitenkinti tik savo energija.
Energeriniai Vampyrai
Pasirodo, kad ne tik žmonės skleidžia negatyvią energiją. Pvz., yra tokių namų, kur įvyko ne viena žmogžudystė ar savižudybė. Prieš pirkdami naują gyvenamąjį būstą, pabandykite pajausti ar komfortiškai jame jaučiatės. O įsikėlę į naują būstą, padarykite taip, kas jis kuo daugiau būtų jūsų – puoškite pagal savo skonį, nebijokite pašalinti daiktus, kurie primena buvusius gyventojus, net jei tai buvo jums artimi žmonės. Jeigu vis tik jaučiate kažkokį nerimą, netraukia namo, pabandykite pakeisti gyvenamąją vietą.

Atsiminkite: viskas, kas su mumis vyksta, pirmiausia atsiranda mūsų viduje, o vėliau išsivysto ir realizuojasi išorėje. Jeigu padarysi klaidą prieš save, prieš gyvenimą, gyvenimas atsakys dešimteriopai stipriau. O jei darai gerą, naudingą sau, savo asmenybės vystymuisi, tai bus grąžinta šimteriopai. Bet kokia moralinė klaida, kuri prieštarauja tavo prigimčiai, silpnina gyvybinį pradą ir intelektą, asmenybės potencialą.

Prigimtis – tai tvarka. Jei žmogus nori būti sveikas, sulaukti pasisekimo, turi atitikti šiai prigimčiai, harmonijai. Bet kokioje gyvenimiškoje situacijoje labai svarbu išlikti savimi. Tas, kuris išduoda save, savo prigimtį, iš tiesų netenka visko.