JUODOJI MAGIJA: Viengungystės VainikasViengungystės vainikas – tai terminas, priskiriamas juodajai magijai. Taip vadinamos apeigos, kurios skirtos tam, kad sutrukdytų žmogaus santykiams su priešingos lyties asmenimis. Tačiau reikia atsiminti, kad tai labai sudėtingos apeigos, kurios yra netgi pavojingos tiems, kas jas atlieka. Manoma, kad jas gali atlikti tik labai stiprus burtininkas, todėl nereikia imti galvoti apie viengungystės vainiką, jei asmeniniame gyvenime atsiranda nesėkmių. Jeigu jūs patys bandėte juodosios magijos pagalba paveikti jums neįtinkantį žmogų, be jokių skrupulų įsibraunant į jo vidinį pasaulį, tai bausmė gali pasireikšti karminiame lygyje, ir tai gali būti viengungystės vainikas, kuris neleis jums išvengti vienatvės.
Žmogus, kuris kenčia dėl to, kad negali atrasti savo “puselės”, turi susimąstyti – gal viso to priežastis yra ne burtai, o nepagrįstai aukšti reikalavimai savo įsivaizduojamam gyvenimo pakeleiviui?

Kartą teko kalbėti su viena neištekėjusia pažįstama. Aš jos paklausiau, kokiu žmogumi ji įsivaizduoja savo būsimą vyrą? Atsakymas buvo panašiai toks: “Kad negertų, nerūkytų ir kasdien gėles dovanotų, pinigus jai leistų valdyti, gerbtų būsimą uošvienę. Ir dar turi būti gražus bei protingas”. Ir tai dar buvo ne visi reikalavimai galimam kandidatui į mano pažįstamos vyrus. Tas, kuris suteiks laimę jai, turi būti išsilavinęs, turėti butą, mašiną, gauti gerą atlyginimą, o dar geriau – turėti savo verslą. Kiek jai teko pažinti jaunų žmonių, visiems kažko trūko iš jos susikurto idealo. Todėl ji tvirtai tikėjo, kad jai skirtas viengungystės vainikas.

JUODOJI MAGIJA: Viengungystės VainikasJeigu mintis apie tai, kad ant jūsų uždėtas viengungystės vainikas, jūsų niekaip neapleidžia, atlikite tokį testą. Per mėnulio pilnatį naktį į penktadienį į dubenį pripilkite vandens, į jį įlašinkite 6 lašus švęsto vandens ir atsargiai į vandenį įdėkite 9 raudonus rožės žiedlapius. Jeigu iš ryto pamatysite, kad visi žiedlapiai nuskendę, reiškia, kad kažkas iš tiesų jums palinkėjo viengungystės. Tokiu atveju yra viena išeitis – kreiptis į būrėją su gera reputacija.

Tačiau apeigas, leidžiančias atsikratyti viengungystės vainiko, galima atlikti ir savarankiškai. Ant stalo padėti dubenėlį, į jį įdėti naują kryželį. Šalia pastatyti buteliuką su švęstu vandeniu, degtukų dėžutę ir pašventintos druskos. Garsiai melskitės “Tėve mūsų” į dubenėlį pilkite švęstą vandenį. Kai dubenėlis bus pilnas, įberkite į jį žiupsnelį druskos, uždekite žvakes ir pastatykite jas prieš iš anksto paruoštas Jėzaus Kristaus, Dievo Motinos ir bet kurio šventojo ikonas ir sukalbėkite tokį tekstą: “Aš, Dievo tarnaitė (čia pasakykite savo vardą), esu sužadėta su vienatve. Šis vainikas dygliuotas ir užrakintas raktu. Vainikuota ne bažnyčioje, o piktų bobučių, burtininkių. Aš, Dievo tarnaitė (vardas), vainikuota ne bažnyčioje, o bažnyčioje nuvainikuota. Jėzus Kristus nužengė nuo iš dangaus, nuėmė dygliuotą vainiką, Dievo Motina ašarą nušluostė, angelas-sargas gyvybės įpūtė, nuo vienatvės mane nusuko. Atgailauju dėl savo nuodėmių, meldžiuosi Dievui, prašau jo malonės, dėkoju šventiesiems. Vardan Tėvo ir Sūnaus, ir Šventosios dvasios. Amen”.

Po to reikia dešinės rankos delną sudrėkinti dubenėlyje ir 3 kartus perbraukti per plaukus pagal laikrodžio rodyklę. Tada nukirpti kelių plaukų galiukus, sudėti juos į virš žvakės ištirpintą vašką, supilti jį į dubenėlį su vandeniu, iš karto aprišti galvą skarele ir su ja išbūti valandą. Vašką su plaukais užkaskite prie namo, o patys bažnyčioje uždekite 12 žvakučių bet kuriems šventiesiems ir duokite įžadą nelinkėti kitam blogo. Parą prieš šias apeigas ir parą po jų reikia badauti.