tekstai: Tu privalai...
Tu privalai man skambinti šimtą kartų per dieną su visiškai kvailais klausimais: "Ką darai?", "Kur Tu?" , "Kodėl nepaskambinai?". Jie neerzins Manęs. O tu pyk, dėl to, kad užsidejau trumpą sijoną, kad jau temsta, o aš vis dar lauke. Pavydėk. Sako, merginos nekenčia, kai jų pavydi, bet dar labiau jos nekenčia, kai jų nepavydi. Aš noriu eiti ir suprasti, kad aš už Tavės, kaip už sienos. Aš sustojinėsiu ir kartosiu: " jei pavydi reiškia nepasitiki ". O iš tikro žinau, jei pavydi - reiškias myli. Ir niekam manęs nenori atiduoti" Ir viduj man bus taip malonu. Aš Tavęs taip pat nežmoniškai pavydėsiu, bet atrodys, kad man tas pats.

Moteris (sentencijos ir aforizmai)    Abi lytys klysta viena kitos atžvilgiu – todėl jos gerbia ir myli iš esmės tik pačios save (arba, švelniau tariant, savo idealą). Antai vyras nori iš moters taikingumo, bet būtent moteris savo prigimtimi yra netaikinga, panašiai kaip katė, nors ir kaip puikiai ji būtų išmokusi atrodyti taikinga. – F. Nyčė.
    Antrą kartą teka tik ta moteris, kuri nekentė savo pirmojo vyro. Antrą sykį veda tik tas vyras, kuris dievino pirmąją žmoną. Moterys bando laimę, vyrai rizikuoja. – O. Vaildas.
    Apskritai paėmus, moterys nemėgsta meno, neišmano jokios meno srities, o genialumo neturi nė kruopelės... Visa moterų literatūra yra šalta, tačiau patraukli kaip ir jos pačios. Kad ir kaip dvasingai ji būtų parašyta, tačiau joje nėra sielos ir nėra gyvybės... – Ž. Ž. Ruso.
    Ar moterims atitekusioje dalioje galima įžvelgti bent žymelę teisingumo?.. Be jokios abejonės, tautos, kurios savo moterims duodavo daugiausiai laisvės, visada būdavo pačios geriausios. – Š. Furjė.
    Aš dar nesugebėjau atsakyti tik į vieną klausimą, kuris dar niekada ir nebuvo atsakytas: ko nori moteris? – Z. Froidas.
    Aš galiu greičiau sutaikyti visą Europą negu dvi moteris. – Liudvikas XIV.
    Aš sutinku, kad paskutinis žodis būtų moters, bet tik, jeigu tikrai paskutinis! – P. Ustinovas.
    Atminkite auksinę taisyklę: kai pora gyvena kartu, moteris gali tikėtis sekso kada panorėjusi, o vyras tiktai kada ji panorės. – A. Halat.
    Bendra vyrų ir moterų klaida: netekę originalo ieškom kopijos. – V. Karalius.
    Bet kokia moteris gali apkvailinti vyrą, jei ji to nori ir jei jis myli ją. – A. Kristi.
    Bet kuri moteris verta sekso, tačiau ne visos – dukart. – A. Blochas.
    Daili moteris nušvietė man akis. Net nustebau, kad šiam pasauly tokio grožio dar esama! Deja, kaip ir kaskart mano laimė truko neilgai... Tas Dievo kūrinėlis prabilo buku, bukiausiu, bet angelo balsu! Negaliu nupasakoti tos nuostabos, kurią jutau... Bet, mielas broli, jei skaitai, neapsigauk. Moteris – klastinga būtybė. Iš tolo ji gležna ir nuostabi, bet prisileisk arčiau ir kaip mat pagrobs ji tavo širdį! – A. Alzheimeris.

tekstai: Išsigimėlis katinasPasaulį, deja, ne visuomet gelbėja grožis. Teisingai mes gyvename šiame pasaulyje, jeigu teisingai jį mylime.
„Kiekvienas mūsų namo gyventojas, kuriame ir aš gyvenau, žinojo, kokiu Išsigimėliu buvo išsigimęs mūsų vietinis katinas.
Išsigimėliui, šiam gyvenime, rūpėjo trys dalykai: kova už būvį, prisikimšt pilvą “tuom kas papuolė“, na ir pavadinkim, mylėt...
Visų šių veikų kombinacija plius benamis gyvenimas mūsų kieme, palikdavo Išsigimėlio kūne neišdildomus pėdsakus.
Išsigimėlis katinas turėjo tik vieną akį. Toje pačioje pusėje nebebuvo ir ausies, kairė koja, kažkada tai buvo lūžusi ir suaugo kažkokiu neįmanomu kampu. Todėl atrodė, kad katinas vis ruošiasi pasukti už kampo. Jo uodegos nebebuvo jau seniai. Styrojo tik kažkokia bigė, kuri vis nervingai trūkčiojo. Ir, jeigu ne daugybė randų, dengiančių galvą ir netgi pečius, Išsigimėlį būtų galima pavadinti tamsiai pilku rainium.

tekstai: Lietuvių Liaudies mįslės, suskirtsytos pagal tematiką. Žinote daugiau - rašykit į komentarus!

Negyvoji gamta

    Anoj pusėj marių širmi žirgai žvengia, kitoj pusėj marių – kamanos blizga. (Žaibas ir griaustinis)
    Aš pats, pati plati, sūnus greitas, duktė akla. (Dangus, žemė, vėjas, naktis)
    Auksu mesta, sidabru austa, deimanto peiliu rėžta. (Vaivorykštė)
    Aukso lenta praskilo, visas pasaulis sukilo. (Saulė patekėjo)
    Aukso paklodė visą žemę apglobė. (Aušra)
    Be kojų, be rankų vartus atkelia. (vėjas)
    Be kojų, be rankų duris atidaro. (Vėjas)
    Be kojų, be sparnų į medį įskrido. (Sniegas)
    Be rankų, be kojų, o gražiai piešia. (Šaltis)

Puodas šaltienos iš žmonosJungtinėse Valstijose vienas virėjas ketvirtadienį buvo pripažintas kaltu dėl antrojo laipsnio žmogžudystės, kai prisipažino keturias dienas lėtai viręs savo žmonos kūną, kad atsikratytų įkalčių, nors teigė, kad sutuoktinė mirė atsitiktinai.

Per šešias dienas trukusį bylos nagrinėjimą 49 metų Davidas Viensas papasakojo, jog surišo savo 39 metų žmoną Dawn lipnia juosta, kad ji nepabėgtų iš namų, ir nuėjo miegoti. Atsibudęs po keturių valandų jis, esą, rado žmoną mirusią ir supanikavo.

Vyras įkėlė jos kūną į didelį katilą ir užkaitė. „Tiesiog lėtai užvirinau vandenį ir viriau kūną keturias dienas“, – kaltinamasis sakė apklausoje, kurios įrašą detektyvai leido per teismo posėdį.

„Viriau ją keturias dienas. Leidau atvėsti, nukošiau“, – pasakojo D. Viensas, pridūręs, kad likučius išmetė į šiukšlių konteinerį. Moters kūnas taip ir nebuvo rastas po to, kai ji dingo 2009 metų spalį.

Žmogus ir jo troškimai
DIEVIŠKASIS DIALOGAS!

- Alio, sveiki! Ar aš galiu pakalbėti su Dievu?

- Sveiki! Sujungiu!

- Sveika, Siela mano! Aš dėmesingai tavęs klausau!

- Viešpatie, ateina Nauji metai! Prašau Tavęs, išpildyk mano troškimus!!

Horoskopas: Kokie jūsų muzikiniai pomėgiai pagal zodiako ženklą?natos1111raktas111natos1111 

Popsas ar klasika? Sėsti prie fortepijono ar sumokėti muzikantui, kad pagrotų?
Muzikinius sprendimus lemia ne tik situacija, bet ir žvaigždės!

natos1111raktas111natos1111

Pamąstymams: Gražių minčių rinkinys

Gyvenimas yra pilnas grožio. Pastebėk jį.
Pastebėk kamanę, mažą vaiką ir besišypsančius veidus.
Užuosk lietų ir pajusk vėją.
Išgyvenk pilnai savo gyvenimą ir kovok dėl savo svajonių.  

 Ešlė Smit  

Rinktiniai anekdotaiStovi du devynaukščiai namai vienas priešais kitą. Iš vieno namo balkono vyriškis rėkia priešingame name esančiam:
-Jonai! Kada pas tave gimtadienis?!!
-Sausio mėnesį... O kam tau?!
-Jonai, aš tau užuolaidas padovanosiu, o tai visas mūsų namas mato kaip tavo žmona tau minjetą daro!
-Klausyk, Petrai, o tavo gimtadienis kada?
-Manasis - balandžio mėnesį, bet tai kam tau, Jonai?
-Aš tau žiūronus padovanosiu, kad tu matytum kieno čia žmona!

Lietuvio atlyginimas kaip hibridinis automobilis - pusę ant kuro, pusę ant elektros...

Nuvažiuoja Rusai į Norvegija dirbti. Ateina Norvegas ir liepia jiems nudažyti tvorą, palieka du kibirus raudonų Dazu ir išvažiuoja ...
Rusai nudažę pusę tvoros, nuėjo Prie Norvego arklio nudažė jam raudonai lūpas ir likusius dažus išpylė į griovį. Rusai Guli maur žolės cigarete Ruko ir grįžta Norvegas:
- Tai ko nedirbat?
- Tai, Kad dažai baigėsi.
- Kaip tai baigėsi? Ju turėjo dar likti!
- Žiūrėkit tas jūsų arklys išgėrė pusę Dazu.
Norvegas išsitraukia šautuvą ir nušauna arklį. Rusai išsigandę SAKO:
- Tai Del vieno kibiro Dazu nušovėte Toki grazu arklį
- Tas arklys mann Vien nuostolius Daro, praeitą Vasara dirbo Lietuviai pas Mane statybose tai tas Arklys 15 maišų cemento Suede ..

Vienam kaime moteriškė nusisamdė seną vietinį meistrą pečiui sumūryti. Prisinešė jis plytų molio prisimaišė dirbt pradėjo ir kaip senas žmogelis vis kalbasi su šeimininke. Tai ši ir pradėjo bėdavoti:
-Supranti va skiriuosi su vyru.
-O tai ką muša ar geria?
-Tai, kad ne, užtat knarkia kaip kiaulė, viską išbandėm ir į miestą pas gydytojus ir pas specialistus, niekas nepadeda ....
-Hmm o kokioj pozoj jis miega?
-Aukštielninkas ant nugaros.
-hmm tai tu kai tik pradės knarkti jam naktį kojas praskėsk. Kitą dieną ateina meistras dirbti žiūri stalas nukrautas šeimininkė patenkinta sako padėjo neknarkė visą naktį, kaip čia jūs taip?!
-Na matai kaip senas meistras tai taip samprotauju: kojas išskėtei - kiaušai nukrito , kiaušai nukrito - skylę šiknoj uždengė, skylę šiknoj uždengė - vadinasi trauka dingo, o traukos nėra ir knarkt neturėtų...

Rinkiniai: LiPo baterijos (ličio polimerų baterijos) - tai tokia pakraunamų baterijų rūšis, kuri įsiveržė į radijo bangomis valdomų modelių (nesvarbu kas tai bebūtų) pasaulį su trenksmu ir ten pasiliko. Jei atvirai, tai LiPo baterijos tikriausiai yra pagrindinė priežastis, kodėl elektriniai RC sraigtasparniai ar lėktuvai yra tokie populiarūs. Yra trys pagrindinės priežastys, kodėl šio tipo baterijos šiuo metu turi didžiausią pranašumą prieš senojo tipo baterijas, tokias kaip NiCad (nikelio-kadmio) ar NiMH (nikelio-metalo hibrido):

    RC LiPo baterijos yra lengvos bei gali būti gaminamos bet kokios formos ar svorio.
    LiPo baterijos turi didžiulę talpą.
    LiPo baterijos turi didžiulį iškrovos koeficientą, dėl ko gali būti naudojami net stipriausiems elektros varikliams sukti.

Tikra ir labai graudi istorija
"Vaikštinėjau po prekybos centrą, kai mano akys užkliuvo už pardavėjos, grąžinančios pinigus mažam, kokių 5-6 metų berniukui. Sakydama „atsiprašau, bet šita lėlė kainuoja daugiau“, ji sužėrė jam į delniuką saują monetų. Berniukas pasisuko į pagyvenusią moterį, stovėjusią šalia jo:
- Močiute, ar tikrai neužtenka mano pinigėlių?
- Tu žinai, kad neturi užtektinai pinigų šiai lėlei, - ramiu balsu pasakė ji, ir, paprašiusi jo palaukti kelias minutes, dingo tarp prekystalių.
Berniukas tebelaikė lėlę rankose. Neištvėrusi priėjau ir paklausiau, kam jis nori padovanoti šią lėlę.
- Tai lėlytė, kurios labai norėjo mano sesutė. Ji tikėjo, kad Kalėdų Senelis ją atneš per Kalėdas, - nuleidęs galvą ištarė jis.

Pasiilgai Palangos, o pinigus išleidai šildymo skoloms sudengti?..Jei esate siaubingai išsiilgę atostogų Palangoje, bet niekaip dėl užimtumo ar finansų trūkumo negalite ten nuvažiuoti.
Palangą galite pasidaryti namuose!
Receptas paprastas:
 
1 žingsnis: Vonios kambaryje ant grindų priberkite smėlio. Iš viršaus gausiai pabarstykite cigarečių nuorūkų. Atsigulkite.

Penkios gero sekso paslaptys
Visiems patinka geras seksas, tačiau puikus seksas ir visą laiką tik puikus seksas, tai tarsi bandymas pasiekti mėnulį. Jis visą laiką turi būti visų dalykų viršuje, nes kitaip tai bus dirbtina.

Vis tik puikus seksas priklauso nuo nuotaikos. Mėgavimasis savo kūnu bei aistra irgi padeda. Pasiruoškite karštoms naktims, kurias padovanos šie keli patarimai.

Su tėvo diena!Jeigu tėtukas toli, pasveikinti jį visvien gali, jei ne skambučiu, tai SMS:

1.     Norėčiau dovanoti tau dangų,
Norėčiau dovanoti tau saulę.
Myliu tave labai tėveli,
Ir mylėsiu visada.
    
2.     Norėčiau dovanoti tau saulę, tėti,
Norėčiau dovanoti mėnulį tau, tėti.
Aš tave myliu tėveli,
Ir džiaugiuos, kad tave turiu.
    
3.     Kaip tau atsidėkoti
Šiandieną sumaniau.
Lakštutės skambią giesmę,
Skiriu, tėveli, tau!

Hitlerinės vokietijos nesėkmė Antarktidoje1944-ais m. fašistinė Vokietija dėjo visas pastangas pakeisti karo eigą. Stebuklingas ginklas, kurį žadėjo Hitleris, vėlavo. Vokiečių mokslininkai dienas ir naktis leido laboratorijose, stengdamiesi sukurti atominę bombą. Kariniams tikslams tinkamo plutonio gamybai reikalingas atominis reaktorius, o pačiam reaktoriui būtinas sunkusis vanduo. Šis vanduo nuo paprasto vandens skiriasi tuo, kad jo molekulėje vietoje vandenilio atomo yra jo izotopas deuteris.
Vandenynuose yra milijardai tonų sunkiojo vandens, tačiau jis susimaišęs su paprastu vandeniu. Sunkųjį vandenį išskiria elektrolizės būdu: paprastas vanduo į atomus skaidosi žymiai lengviau, nei sunkusis, pastarojo koncentracija vis didėja, kol pasiekia reikiamą lygį. Šiam procesui reikia sunaudoti daug energijos: norint gauti 11 dalių sunkiojo vandens, reikia apdoroti apie 7 tūkstančius mus supančio įprastinio vandens dalis. Vokietijos administracija dideles viltis siejo su Norvegija, kurioje buvo pastatyta daug hidroelektrinių. Ten ir buvo bandoma pramoniniu būdu išgauti sunkųjį vandį.

Subkategorijos